Sieć Wi-Fi w Kawiarni

Sieć Wi-Fi w Twojej kawiarni.

Sprawdź jak możesz ją wykorzystać.

Co oferujemy?

Pro-WiFi Social

Integracja z profilami społecznościowymi Twojej kawiarni

Twoja strona powitalna sieci Wi-Fi (HotSpot)

Akceptacja regulaminu Twojej sieci Wi-Fi

Statystyki użytkowania Twojej sieci

Remarketing

Monitoring Twojej sieci Wi-Fi


Dla kawiarni i restauracji szczególnie polecamy usługi:

Pro-WiFi Social

Dlaczego my?

Sieć Wi-Fi jest ważna dla Twoich klientów

Dzisiejsi klienci kawiarni i restauracji bardzo często korzystają z komputerów i innych mobilnych urządzeń. Warto zapewnić im dobrej jakości sieć Wi-Fi.

Dzięki odpowiedniemu projektowi sieci oraz doborze optymalnego sprzętu jesteśmy w stanie zaoferować Ci rozwiązanie, które sprosta wymaganiom Twoich klientów.

Posiadamy również profesjonalny sprzęt pomiarowy, dzięki któremu już w trakcie instalacji możemy upewnić się, że zasięg sieci Wi-Fi jest odpowiedni w całym obiekcie.


Damy Ci pewność, że Twoja sieć działa poprawnie

Dzięki stałemu monitorowaniu pracy Twojej sieci jesteśmy w stanie szybko wykryć wszelkie problemy i odpowiednio zareagować.

Instalacja oraz projekt sieci

Projekt nowej sieci

Projektujemy sieci od podstaw dla nowych obiektów. Bierzemy pod uwagę optymalne rozmieszczenie punktów dostępowych na podstawie planów obiektu oraz pomiarów testowych w obiekcie. Projekt obejmuje zarówno infrastrukturę przewodową jak i lokalizację punktów dostępowych Wi-Fi.


Modernizacja istniejącej sieci

Wiele sieci Wi-Fi powstało bez należytego rozplanowania oraz z użyciem przestarzałego na dzień dzisiejszy sprzętu. Analizujemy aktualne rozmieszczenie punktów dostępowych i staramy się zaproponować rozwiązanie optymalne ze względu na koszty jak i na ilość koniecznych prac w istniejącym obiekcie.


Prace instalacyjne - to proste!

Jesteśmy elastyczni. Nasza rola może obejmować kompleksowe wykonanie sieci Wi-Fi lub instalację i konfigurację sprzętu (bez okablowania).

W przypadku niewielkich obiektów możliwa jest wysyłka skonfigurowanego sprzętu i samodzielna jego instalacja w obiekcie. Służymy zdalną pomocą podczas takiej instalacji.

Imię, nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości